Přejít k hlavnímu obsahu Přejít k hlavnímu menu

Štědré úterý oslavíme za 2 týdny. Využijte posledních 14 dní naplno.

13. 11. 2023

Giving Tuesday jsou za rohem, letos oslavy připadají na úterý 28. listopadu. Přečtěte si, jak můžete posledních 14 dní využít komunikačně na maximum. Na co se nyní zaměřit? Pojďte si projít vše důležité, na co teď nesmíte zapomenout.

Co si připravit v týdnu od 13. listopadu 2023?

  • Do štědrého úterý zbývají dva týdny. Zintenzivněte aktivitu na sociálních sítích. Informujte svou komunitu, že do Giving Tuesday zbývají jen dva týdny. Motivujte je k dobrým skutkům.
  • Aktualizujte své úvodní fotky na sociálních sítích a přidejte k nim logo Giving Tuesday nebo použijte naše grafické materiály, které najdete na podstránce ke stažení.
  • Vyzkoušejte na sociálních sítích Instagram nebo TikTok vytvořit příspěvky ve videoformátech reels a zkuste tak zaujmout nové publikum. Další tipy na sociální sítě najdete v článku: Naše tipy: Jak na komunikaci Giving Tuesday na sociálních sítích?
  • Ujistěte se, že všichni vaši zaměstnanci vědí o světovém dni štědrosti a budou připraveni se v posledním týdnu aktivně zapojit. Naveďte je, ať o Giving Tuesday sdílí na svém LinkedIn.

Využijte také náš komunikační manuál, je to taková kuchařka, ve které najdete ideální harmonogram, jak kampaň vést týden po týdnu až do 28. listopadu, kdy budou oslavy vrcholit. Stačí si jen všechny aktivity odškrtávat...

Štědré dny ČEPS končí už zítra

Máte poslední možnost zapojit se do dárcovského programu Štědré dny ČEPS. Ze všech výzev, které se do Giving Tuesday přihlásí do 14. listopadu a splní kritéria, vybereme za Asociaci společenské odpovědnosti 10 projektů, které postoupí do hlasování zaměstnanců ČEPS. Tři organizace, které dostanou nejvíce hlasů, obdrží finanční dar ve výši 150 000 Kč pro každou z nich. Interní hlasování proběhne ve dnech od 4. do 14. prosince 2023. Pozor! I další vybranné projekty však mohou zaměstnanci společnosti ČEPS podpořit individuálními dary.

Jak se zapojit? Stačí jen registrovat výzvu do půlnoci 14. listopadu 2023. Více info o programu v článku: Štědré dny ČEPS: získejte grant 150 000 Kč i dary od zaměstnanců.

Výzva nebo aktivita?

Registrovat výzvy a aktivity na www.givingtuesday.cz můžete až do čtvrteční půlnoci 23. listopadu (v předvečer nákupního šílenství na Black Friday). Letos jsme registrační formulář rozdělili na klasické dárcovské výzvy pomoci a na Nástěnku dobrých skutků. Nevíte si rady, kam spadáte? Tato otázka vám snadno pomůže s rozřazením: S jakou aktivitou na Giving Tuesday oslovujete vaše dárce či širokou veřejnost? Do Giving Tuesday se zapojuji, protože:

Více informací o tom, zda vaše aktivita spadá do výzev nebo aktivit, si přečtěte v článku: Výzva nebo aktivita? Nevíte si rady, jak máte vyplnit registrační formulář?

Registrovat se můžete přes registrační formulář. Neváhejte si stále rady? Napište nám na emailovovou adresu givingtuesday@a-csr.cz. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy.