Přejít k hlavnímu obsahu Přejít k hlavnímu menu

Výzva nebo aktivita? Nevíte si rady, jak máte vyplnit registrační formulář?

2. 11. 2023

Ve středu 1. listopadu jsme otevřeli registrace dárcovských výzev a aktivit. Chcete se zapojit, ale nevíte si rady, kterou variantu si ve formuláři máte vybrat? Rádi vám v článku poradíme.

Zapojit se do štědrého úterý mohou jednotlivci, rodiny, neziskové organizace, školy, města, obce, malé podniky i velké firmy, staří, mladí. Jednoduše každý, kdo má dobré srdce a rozhodne se měnit svět k lepšímu.

Letos máme novinku. Rozhodli jsme se rozdělit výzvy na klasické dárcovské výzvy a na Nástěnku dobrých skutků. Nevíte si rady, kam svým dobrým skutkem spadáte? Tato otázka vám snadno pomůže s rozřazením: 

Do Giving Tuesday se zapojuji, protože:

 

1. Hledám pomoc = v rámci Giving Tuesday oslovujeme širokou veřejnost, protože hledáme nové dárce, kteří mohou přispět na naše projekty, nebo hledáme nové dobrovolníky, kteří nám mohou pomoci s chodem organizace. 

→ Registrujte svoji výzvu

Vaše výzva se po zveřejnění objeví v Registrovaných výzvách 2023.

 

2. Chci pomáhat = oznamuji svůj závazek, co jako jednotlivec, organizace nebo firma v rámci štědrého úterý dělám. Veřejně tím říkám, že daruji peníze oblíbené neziskovce, dobrovolničím pro nějakou organizaci, uklízím a sbírám odpadky z přírody, daruju potraviny v rámci Sbírky potravin nebo daruju krev.

→ Registrujte svoji aktivitu

Vaše aktivita se po zveřejnění objeví na Nástěnce dobrých skutků

Registrovat se můžete přes registrační formulář. Neváhejte si stále rady? Napište nám na emailovovou adresu givingtuesday@a-csr.cz. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy.