Přejít k hlavnímu obsahu Přejít k hlavnímu menu

Do oslav zbývá 7 týdnů. Přečtěte si, jak si vaši kampaň můžete připravit

9. 10. 2023

Štědré úterý letos oslavíme v úterý 28. listopadu. Přidejte se ke globálním oslavám štědrosti. Přečtěte si praktické tipy a návody, jak tento týden můžete vaši dárcovskou kampaň co nejlépe začít připravovat.

Rozhodli jste se zapojit do štědrého úterý, ale nevíte jak začít? Pomůžeme vám naplánovat vaše Giving Tuesday aktivity až do úterý 28. listopadu 2023, kdy budou oslavy vrcholit.

Co si připravit v týdnu od 9. října 2023?

Do oslav zbývá přesně 7 týdnů a nyní je ideální čas na to, kdy si můžete vše připravit. Zapište si do diářů tato data:

  • středa 1. listopadu 2023, kdy otevíráme registrace výzev na webu www.givingtuesday.cz, a zároveň pořádáme v rámci Laboratoře udržitelnosti vzdělávací marketingovou konferenci pro všechny, které zajímá komunikace dobra.
  • úterý 28. listopadu 2023, kdy se světový den štědrosti a dobrých skutků koná.

Co dalšího tento týden udělejte?

Stanovte si cíl vaší kampaně a cílovou skupinu. Vytvořte si předběžný plán podzimních aktivit pomocí jednoduchého schématu, který najdete zde vpravo nebo v komunikačním manuálu na str. 15.

Odpovězte si na tyto otázky:

  • Kdy kampaň odstartujete?
  • Kdy pošlete newsletter vašim dárcům?
  • Jak obrandujete vaše sociální sítě?

Sepište si všechno na papír a zapište své plány do kalendáře, abyste získali jasnou představu o tom, jak bude vaše kampaň vypadat a co bude potřeba připravit.

Celý tým Giving Tuesday je během příprav kampaně k vašim službám. Využijte náš komunikační manuál plný zdrojů a informací, bez kterých se žádná úspěšná Giving Tuesday kampaň neobejde.

Pokud máte specifické otázky nebo s námi chcete sdílet vaše aktivity a plány, kontaktujte nás na e-mailové adrese givingtuesday@a-csr.cz.