Přejít k hlavnímu obsahu Přejít k hlavnímu menu

Už za 42 dnů oslavíme štědré úterý. Připravte si kampaň s námi!

16. 10. 2023

Už jen 6 týdnů a celý svět ovládne laskavost a dobré skutky! Světový den štědrosti letos připadá na úterý 28. listopadu. Přidejte se k oslavám Giving Tuesday a inspirujte se našimi praktickými tipy, jak si můžete vaši dárcovskou kampaň naplánovat.

Pomůžeme vám připravit si vše, co k vaší Giving Tuesday kampani budete potřebovat. Naplánujte si s námi aktivity na každý týden až do úterý 28. listopadu 2023.

Co si připravit v týdnu od 16. října 2023?

  • Stáhněte si grafické materiály ke Giving Tuesday. Na naší podstránce ke stažení najdete loga, srdce v barvách Giving Tuesday, naše gify nebo ilustrace.
  • Dejte si dohromady všechny online kontakty, které v rámci vaší kampaně chcete oslovit.
  • Zjistěte, zda vaše město nebo obec plánuje komunitní kampaň na Giving Tuesday. Pokud existuje nějaké místní hnutí, oslovte jeho tým, abyste zjistili, jak se můžete zapojit.
  • Navažte kontakt s experty z oboru marketingu a technologií, aby vám pomohli vylepšit vaši online kampaň a zajistit její bezproblémový průběh.

Využijte také náš komunikační manuál plný zdrojů a informací, bez kterých se žádná úspěšná Giving Tuesday kampaň neobejde. Pokud máte specifické otázky nebo s námi chcete sdílet vaše plány, kontaktujte nás na e-mailové adrese givingtuesday@a-csr.cz.