Přejít k hlavnímu obsahu Přejít k hlavnímu menu

Giving Tuesday inspiruje miliony lidí po celém světě k podpoře aktivit blízkých jejich srdci a doufáme, že se k nám připojíte a pomůžete nám v našem poslání transformovat životy lidí s postižením prostřednictvím psů se speciálním výcvikem. S vaší podporou můžeme přinést, v podobě asistenčního psa, lásku, sebevědomí a naději někomu, kdo to opravdu potřebuje.

Celé to začíná nákupem malého štěňátka a jeho výchovou v opatrovnické rodině, a poté speciálním výcvikem, který trvá v průměru 8 měsíců. Po absolvování výcviku má pes hodnotu cca 300 tis. Kč. Už pořízení samotného kvalitního štěněte není žádnou levnou záležitostí - cena štěňat se pohybuje v částkách od 20 do 50 tisíc korun (dle plemene).

Zajištění dostatečného počtu kvalitních štěňat je zárukou, že lidé s postižením se svého vysněného pomocníka dočkají co nejdříve. Vaše pomoc ale nemusí být pouze finanční pro zajištění nákupu kvalitních štěňat, velmi oceníme pokud se zapojíte a stanete se vychovatelem jednoho z našich roztomilých štěňátek. Děkujeme

 

O naší organizaci

Helppes pomáhá lidem s nejrůznějšími typy zdravotního postižení ke zvýšení kvality jejich života prostřednictvím speciálně vycvičených psů. Helppes splňuje podmínky nejvyšší kvality služeb tohoto druhu, a díky tomu je držitelem akreditace celosvětové odborné organizace Assistance Dogs International.