Přejít k hlavnímu obsahu Přejít k hlavnímu menu

Splňme nevyléčitelně nemocným přání zemřít doma

Organizace

PAHOP, Zdravotní ústav paliativní a hospicové péče,z.ú.

Dopřejte spolu s námi nevyléčitelně nemocným důstojně dožít DOMA se svými nejbližšími. Náš multidisciplinární tým (lékaři, zdravotníci, sociální pracovníci, psycholog a dle přání taky duchovní) pečuje o nemocné ve všech věkových kategoriích v jejich přirozeném prostředí, doma. Jsou to babičky, dědečkové, strýcové, tety, ale i tatínci, mladé maminky i malé děti, kteří se dostali do těžké životní situace.

Sdělení diagnózy mnohdy přijde zcela nečekaně a neměnnou skutečností je prognóza velmi krátkého života. Všichni jsou z nastalé situace naprosto zaskočeni a neví, co teď dělat. V této situaci nastupuje náš tým. Pro nemocné a jejich rodiny jsme pomocí v tomto životním období. O nemocné pečujeme 24 hodin denně, 365 dní v roce. Zdravotní stav našich nemocných tuto péči nutně vyžaduje. Splňte spolu s námi nevyléčitelně nemocným přání, důstojně dožít DOMA. Vám všem děkujeme

Budeme vděčni za vaší podporu na transparentní účet 2501916657/2010.

O naší organizaci

PAHOP mobilní hospic poskytuje zdravotní, paliativní a hospicovou péči nevyléčitelně nemocným v domácím prostředí, našim posláním je důstojné dožití bez bolesti, doma v kruhu rodiny. PAHOP poskytuje domácí zdravotní péči a v regionech Uh. Hradiště a Uh. Brodu poskytuje terénní odlehčovací službu. Jsme tady pro všechny, kteří naši péči potřebují.