Přejít k hlavnímu obsahu Přejít k hlavnímu menu

V Nadaci Partnerství, která stojí za iniciativou Sázíme budoucnost, poskytujeme granty na výsadbu stromů mimo les a podporujeme tak aktivní komunity a lídry po celé České republice.

Letos na Vánoce můžete výsadby podpořit prostřednictvím originálních dárkových certifikátů. Pořiďte dárek, co přetrvá, a bude dělat radost lidem i přírodě. Darujte DOBROBRAZ – umělecké dílo a certifikát v jednom.

100 % hodnoty se stane součástí veřejné sbírky Sázíme budoucnost, kde sázíme jinak, nepodporujeme lesní výsadby, ale výsadby do volné krajiny a měst, kde stromy plní svoji adaptační funkci –⁠ ochlazují své okolí, pomáhají zadržovat vodu nebo zabraňují půdní a větrné erozi. 

Díky vašim darům vysadí obce, školy, spolky, ale třeba i skauti, dobrovolní hasiči nebo nadšení rodiče aleje, sady, remízky nebo stromy na náves či náměstí. Známe dobře projekty a plány těchto komunit. Víme, kde jsou lidé připraveni nejen sázet, ale o nové stromy i s láskou pečovat. Zapojte se a pomozte splnit jejich sny o proměně české krajiny a měst.

O naší organizaci

Sázíme budoucnost je iniciativa, kterou založila a koordinuje Nadace Partnerství. Naším cílem je mít zdravou a odolnou krajinu. Proto chceme v České republice vysadit 10 milionů stromů mimo les. Za každého Čecha a Češku jeden, společně hlavou, srdcem i rukama. Chceme tak posílit odolnost české krajiny i měst vůči dopadům klimatických změn.