Přejít k hlavnímu obsahu Přejít k hlavnímu menu

Již dlouho se věnujeme pomoci zvířatům v nouzi. Za dobu naší existence jsme pomohli více jak tisícovce zvířat. Hlavně psům, kočkám, ale také hospodářským  zvířatům. Zatím fungujeme na bázi domácích depozit nebo prostoru, který máme v pronájmu. Toužíme však po vlastní nemovitosti, do které můžeme investovat, protože bude naše. Kde by našla útočiště zvířata i handicapovaná, v dlouhodobé péči. Šlo by o místo, které by bylo uzpůsobené pro poskytování odborné péče. Představujeme si zázemí pro veterináře a jeho vybavení. Voliéry pro kočky, cvičák pro psy, prostor pro rehabilitaci, ubytování např. pro kozy nebo ovečky.

Proto jsme založili sbírku Postavte s námi útulek. Abychom mohli pomáhat dlouhodobě další dekády a po nás další generace v libereckém kraji. Milion korun jsme již vybrali a jedeme dál. Přidáte se?

O naší organizaci

Fungujeme od roku 2013, ale naši členové se angažovali v dobrovolnictví nebo akvitismu za práva zvířat. Rychle jsme se profesionalizovali, abychom mohli zvířatům poskytovat nejlepší péči. Původně jsme pomáhali psům z množíren, ale přidaly se další zvířata v nouzi.