Přejít k hlavnímu obsahu Přejít k hlavnímu menu

Do Prahy jsem přišel za prací z malého města. Zavřeli tam fabriku a já přišel o práci. Rodiče už nemám, jsem sám. Bydlení jsem neutáhl…“ Toto je jeden z příběhů, který i díky Vám může skončit dobře.

Mít doklady, telefon, přístřeší, teplou vodu, kvalitní stravu a přístup ke zdravotní péči. To bohužel pro některé lidi zůstává snem.
Lidé bez domova, kteří se vrací zpět do společnosti, mnohdy sami nemají šanci naplnit všechny své potřeby, a často pak ve svém úsilí nejsou úspěšní.

Pojďte to změnit! Věděli jste, že dostat člověka z ulice vyjde na 250 000 Kč? A to i přes to, že chce pracovat a snaží se dostat na vlastní nohy. Co zachránit hned několik lidí? S Vaší pomocí se tento sen může stát skutečností. 

Díky Vám jedna osoba získá ubytování, které jí usnadní najít si práci (110 000 Kč), při tom je třeba zajistit praní oblečení a základní potraviny (90 000 Kč).

To ale zdaleka není vše, více se dočtete na stránkách sbírky Darujme.cz.

Pomozte nám dostat z ulice ty, kteří chtějí zpátky domů!

O naší organizaci

Časopis Nový Prostor je jediný streetpaper projekt v republice. Naším primárním cílem je reintegrace osob bez domova do většinové společnosti. Vzděláváme naše klienty tak, aby lépe zvládali složité životní situace a pomáháme jim, aby se dostali z bytové nouze a postavili se na vlastní nohy.