Přejít k hlavnímu obsahu Přejít k hlavnímu menu

Na Giving Tuesday vyzveme zaměstnance našich firemních dárců, aby se ke své firmě přidali a sami Debru podpořili. Někde zaměstnanci vědí, koho firma podporuje, jinde ne, proto chceme stručně a jasně představit, kdo jsme a co pro pacienty děláme. Pokud se jim líbí naše poslání, mohou poslat libovolný příspěvek na podporu našich odborných služeb na Darujme.

Věříme, že zapojením zaměstnanců pomůžeme posílit jejich sounáležitost s firemním CSR. Připravíme infografiku o tom, co děláme a jak je možné naše aktivity podpořit.  

Pro zástupce vybraných firem uspořádáme 28. 11. setkání, kde je seznámíme s našimi neobvyklými aktivitami. Odhalíme naše úsilí, aby nás MZ ČR uznalo coby pacientskou organizaci, představíme nový lék, který přináší velikou naději našim pacientům a ukážeme, jak jsme si poradili s tím, že někteří lékaři neumějí zacházet s našimi pacienty.

O naší organizaci

DEBRA ČR pomáhá lidem s nemocí motýlích křídel. Poskytuje odborné poradenství, informuje o nemoci a možnostech léčby a propojuje pacienty a jejich rodiny z celé ČR, podporuje pacienty materiálně. Úzce spolupracuje s týmem odborníků klinického EB Centra při FN Brno.