Přejít k hlavnímu obsahu Přejít k hlavnímu menu

Víme, jaké to je dostat menstruaci a nemít u sebe vložku. Chceme, aby tomuto nemusely čelit ženy, které jsou v těžkých životních podmínkách. Už druhým rokem zajišťujeme vložky, tampóny a čisté kalhotky všude tam, kde je hluboko do kapsy. Pomáhejte s námi.

POMOC PRAVIDELNÁ JAKO PERIODA 
Své aktivity zaměřujeme na ženy ohrožené chudobou. Ženy bez domova, které mají velmi limitovaný přístup k hygieně a skrze partnerské organizace jim distribuujeme balíčky s menstruačními potřebami. Matky samoživitelky nebo rodiny v hmotné nouzi, kde zajištění menstruačních potřeb může být velkou úlevou pro rodinný rozpočet a snížit tak každodenní stres z napjatého rozpočtu.

Každý měsíc distribuujeme hygienické balíčky a jednou ročně zajišťujeme roční zásobu menstruačních potřeb pro rodiny sólo rodičů.

O naší organizaci

Jsme spolek Sola pomáhá a každý měsíc zajišťujeme skrze relevantní organizace menstruační potřeby pro ženy v nouzi. Je pro nás důležité, aby ženy neztrácely důstojnost po čas menstruace, jen proto, že nemají dostatek finančních prostředků. Každý měsíc tak zajišťujeme balíčky, na které se ženy mohou spolehnout. V Praze, Plzni, Brně i Ostravě.