Přejít k hlavnímu obsahu Přejít k hlavnímu menu

Podpořte naši misi pro duševní zdraví. Společně poskytujeme sociální rehabilitaci, podporu samostatného i chráněného bydlení, pracovní rehabilitaci, kognitivní rehabilitaci a rozmanité volnočasové aktivity pro lidi s duševním hendikepem.

Bořme společně stigma a předsudky. Vaše finanční pomoc nám umožní rozvíjet projekty a poskytovat podporu v rámci konkrétních služeb. S vaší podporou můžeme přinášet naději a rozvíjet aktivity, které napomáhají k integraci do společnosti.

Zajímáme se nejen o finance, ale i o partnerskou spolupráci. Sdílejte s námi vaše nápady, dovednosti nebo zkušenosti. Společně můžeme vytvářet prostředí plné porozumění, tolerance a rovnosti pro všechny.

Připojte se k nám a buďte součástí pozitivní změny. Vaše podpora má větší význam než kdy jindy. Děkujeme, že s námi budete bojovat proti stigmatům a společně měnit životy lidí s duševním hendikepem. Vaše příspěvky jsou klíčové pro naši společnou cestu k inkluzivnímu a podpůrnému prostředí.

O naší organizaci

Mens Sana, z.ú. funguje 27 let a podporuje psychoterapii, ergoterapii a sociální práci pro péči o duševní zdraví. Nabízíme sociální služby, rehabilitaci, terapeutické a vzdělávací programy, zaměstnávání pro lidi s duševním onemocněním. Ročně podporujeme více než 300 lidí.