Přejít k hlavnímu obsahu Přejít k hlavnímu menu

Potřebujeme vaši pomoc. Již 20 let organizujeme letní tábory pro děti a dospělé s poruchou autistického spektra. Díky našim dlouhodobým zkušenostem garantujeme jejich vysokou kvalitu, kterou oceňují rodiny lidí s autismem i odborníci. Zájem o naše pobyty je však tak velký, že bohužel nedokážeme vyjít vstříc všem zájemcům.

Děti a dospělí s autismem přitom mnohdy vyžadují intenzivní péči, která často leží jen na bedrech jejich vyčerpaných blízkých. Z důvodu svého handicapu mají navíc děti a dospělí s autismem omezenou možnost vyjet na běžné pobyty či školy v přírodě. Tím přicházejí o příležitost dostat se mimo domov, seznámit se s novými lidmi a místy a získat nové zážitky. Tyto zkušenosti jsou přitom pro ně zásadní v tom, aby v budoucnu dokázali žít i mimo svou rodinu.

S vaší podporou navýšíme kapacitu našich letních táborů a zajistíme více personálu, takže se na pobyt s námi dostane více lidí s autismem, zvládneme jim poskytnout individuálnější péči a jejich rodiny si odpočinou.

O naší organizaci

Jsme nezisková organizace a v ČR největší specializovaný poskytovatel služeb pro osoby s autismem. Nabízíme jim takové služby, aby si mohli užívat co nejvíce samostatného a spokojeného života. Věnujeme se také osvětě a vzdělávání a prosazování systémových změn ve prospěch osob s PAS.