Přejít k hlavnímu obsahu Přejít k hlavnímu menu

Bydlení je pro většinu z nás samozřejmostí, ale pro lidi na útěku tomu tak není. Platforma Uprchlíci vítejte propojuje lidí, co můžou nabídnout ubytování a zájemce o bydlení z řad uprchlíků. Celkem našlo díky nám dlouhodobé ubytování více než 250 lidí. Spousta uprchlíků však na své bydlení stále ještě čeká! 

Nabídnout dlouhodobé ubytování uprchlíkům můžete i Vy – ať už celý byt nebo pokoj, každá nabídka se počítá. Registrujte se na naší platformě, a pomozte nově příchozím začít nový život v České republice  – skrze stabilitu, bezpečí a pocit nového domova. Během celého procesu Vás provedeme a skrze náš tým zajistíme potřebnou podporu (např. právní, sociální či tlumočnické služby). Vaše nabídka neposkytne jen “střechu nad hlavou”, ale pomůže uprchlíkům k lepšímu přístupu na trh práce, školství nebo obecně začleňování do sítě místních komunit a je vzájemně obohacující. 

Pokud nemůžete nabídnout ubytování a přesto se Vám líbí naše aktivity, můžete nás podpořit finančně. Předem Vám děkujeme.

O naší organizaci

Uprchlíci vítejte je součástí mezinárodní sítě Refugee Welcome International, která dnes působí ve 14 zemích. Uprchlíci vítejte funguje pod záštitou Sdružení pro integraci a migraci. Sdružení pro integraci a migraci již 30 let poskytuje služby sociálního, právního a psychosociálního poradenství migrantům a uprchlíkům na území České republiky.