Přejít k hlavnímu obsahu Přejít k hlavnímu menu

My v CENTRUM HÁJEK pracujeme s handicapovanými dětmi již více než 10 let. Jsme součástí již mnoha příběhů rodin z celé České republiky.

Pro aktuální projekt Na čtyřech kolech míříme k Vám hledáme finanční podporu, abychom mohli pořídit nový svozový automobil dodávkového typu s nájezdovou plošinou pro naše malé klienty.

Stávající vůz je na sklonku své životnosti a dostáváme se do situace, kdy se opravy tohoto automobilu začínají vysoce promítat do finančního rozpočtu organizace.

Náš svozový automobil je určený především k dopravě dětí z domova do našeho centra a zpět. Výpadek svozové služby by u mnoha našich klientů způsobil přerušení dojezdu do CENTRUM HÁJEK, a tím přerušení poskytování sociálních a rehabilitačních služeb, což by u některých našich klientů mohlo způsobit pozastavení či regresi jejich vývoje a navýšení náročné péče o klienta v rámci jeho rodiny.

Za Vaši případnou podporu velice děkujeme.

TÝM CENTRUM HÁJEK a naši klienti

O naší organizaci

CENTRUM HÁJEK jako jedinečný sociálně–rehabilitační komplex služeb nabízí od roku 2013 svým klientům čtyři registrované sociální služby a jako nestátní zdravotnické zařízení dětskou rehabilitaci.
Našimi klienty jsou handicapované děti ve věku 1–18 let s tělesným, mentálním a kombinovaným postižením.