Přejít k hlavnímu obsahu Přejít k hlavnímu menu

Zveme Vás k prohlídce krásné knihy NARUBY, reflektující život lidí s nemocí a postižením, kterým životní plány převrátila nenadálá událost. Koupí knihy NARUBY podpoříte službu sociální rehabilitace, která nabízí skupinovou i individuální pomoc jak u nás v Dílnách tvořivosti, tak v terénu.

Vánoční dárek s překvapením - Máte Vy i Vaši blízcí rádi překvapení? Naše sociálně terapeutická dílna nabízí bezpečný prostor pro rozvoj pracovních a sociálních dovedností. Setkávají se tu lidé obvykle s různou kombinací diagnóz a postižení, vyrábí krásné a originální výrobky. Objednejte si u nás vánoční dárek s překvapením a my ho vybereme a zabalíme za vás. Jediné, co potřebujeme vědět, zda je určen pro muže/ženu. (Náš obchůdek - Dílny Tvořivosti)

Finanční podpora - A nebo nás jednoduše a velkoryse obdarujte finančním příspěvkem na účet č. 2900231647/2010 výší dle Vašich možností. Vaši podporu využijeme na realizaci programu Návraty, která nabízí podporu nejen lidem s různým zdravotním znevýhodněním, ale také jejich blízkým, pečujícím.

O naší organizaci

Již od roku 2003 pomáháme lidem se zdravotním postižením pracovat a žít kvalitní život. Naší hlavní cílovou skupinou jsou lidé s mentálním a kombinovaným postižením, lidé po poškození mozku a lidé s chronickým duševním onemocněním, zejména pokud je v kombinaci s další diagnózou nebo postižením.