Přejít k hlavnímu obsahu Přejít k hlavnímu menu

Zachraňujte zvířecí životy a umožňujte setkávání dětí a zachráněných zvířat. Jak? Podpořte fungování edukačních prohlídek pro školky, školy, dětské kolektivy (nízkoprahové kluby, dětské domovy, ozdravovny apod.) a rozrůstání kapacity Útočiště pro zvířata v nouzi pravidelným darováním.

Útočištěm za dobu sedmiletého působení prošlo více než 300 zvířat všech možných druhů. Většina z nich zde našla trvalý domov, některým jsme hledali domovy nové. Momentálně se staráme o cca 150 zvířat všech možných druhů, ale největší počet je těch, která lidé označují jako hospodářská. S nimi seznamujeme širokou veřejnost. Po statku jsme provedli desítky dětských kolektivů, kdy většina z dětí byla v tak blízkém kontaktu třeba se slepicemi poprvé v životě.

Staňte se součástí smečky ze statku a buďte zvířomilem, kterého potřebujeme. 

O naší organizaci

Život bez krutosti funguje od roku 2016. Náš hlavní cíl je zachraňování zvířecích životů prostřednictvím kousku ráje v Podkrkonoší. Protože jsme si vědomi, že nemůžeme zachránit všechna zvířata na světě, rozhodli jsme se o nich mluvit se širokou veřejností.