Přejít k hlavnímu obsahu Přejít k hlavnímu menu

Giving Tuesday propukne už za 5 týdnů. A za týden otevíráme registrace.

23. 10. 2023

Jen 5 týdnů a celý svět v úterý 28. listopadu oslaví štědré úterý. Za týden otevíráme na www.givingtuesday.cz registrace dárcovských výzev a aktivit. Chystáte se do štědrého úterý zapojit, ale nevíte si rady, jak začít s přípravami? Rádi vám poradíme. Naplánujte si marketingové aktivity na následující týdny díky našim tipům.

Pomůžeme vám připravit si vše, co k vaší Giving Tuesday kampani budete potřebovat. Naplánujte si s námi aktivity na každý týden až do úterý 28. listopadu 2023.

Co si připravit v týdnu od 23. října 2023?

  • Pokud máte již vymyšlenou vaši aktivitu, představte svou kampaň na sociálních sítích. Při tvorbě grafiky použijte oficiální loga #GivingTuesdayCZ. Naplánujte si pravidelné příspěvky, aby vaše komunikace byla konzistentní. Stáhnout si grafické materiály můžete na naší podstránce ke stažení.
  • Informujte místní média a rozhlas. Použijte naši ukázkovou tiskovou zprávu a sdílejte své plány s novináři. Nečekejte, aktivně se obraťte se svým příběhem dobra do místní televize, rozhlasu nebo novin. 
  • Připravte si plán newsletterů a předběžně si naplánujte jejich obsah. Na konci října pošlete speciální „save the date“ newsletter o blížícím se světovém dni štědrosti a dobrých skutků. Pokud plánujete speciální event nebo fundraisingovou událost, informujte včas e-mailem své podporovatele.

Využijte také náš komunikační manuál plný zdrojů a informací, bez kterých se žádná úspěšná Giving Tuesday kampaň neobejde. Pokud máte specifické otázky nebo s námi chcete sdílet vaše plány, kontaktujte nás na e-mailové adrese givingtuesday@a-csr.cz.