Přejít k hlavnímu obsahu Přejít k hlavnímu menu

Projekt Darujeme kroužky dětem je voucherový systém, který pomáhá znevýhodněným rodinám zaplatit pravidelné volnočasové aktivity pro děti ve věku 3-18 let.

Pomáháme rodinám v ČR, které jsou v tíživé finanční situaci, a pobírají přídavek na dítě, příspěvek na péči, odměna pěstouna apod., dále pak rodinám ukrajinských uprchlíků, které pobývají v ČR na základě víza strpění či víza dočasné ochrany.

V rámci projektu mohou rodiny získat příspěvek ve výši 2 000 Kč na jedno dítě v podobě 4 voucherů po 500 Kč. Tyto vouchery následně v systému využijí u zaregistrovaných organizací.

V letošním školním roce jsme již podpořili na 2 700 dětí a o podporu je stále velký zájem. Našim cílem je získat dostatečné množství prostředků, abychom mohli spustit další výzvu na aktivity v 2. pololetí školního roku.

O naší organizaci

Česká rada dětí a mládeže je střecha organizací pracujících s dětmi a mládeží. Sdružuje 106 členských organizací, představujících kolem 250 000 individuálních členů. Posláním ČRDM je podporovat podmínky pro kvalitní život a všestranný rozvoj dětí a mladých lidí.