Přejít k hlavnímu obsahu Přejít k hlavnímu menu

Vánoční čas se blíží a ke Štědrému dni neodmyslitelně patří i mísa plná cukroví. Jenže, aby mohlo cukroví provonět sváteční dny, je potřeba ho někde upéct. A právě proto bychom v našem azylovém domě potřebovali Vaši pomoc.

Diakonie Praha provozuje jako jednu ze svých 14 služeb také azylový dům, kde můžou najít dočasné bydlení až čtyři klientky s celkem 10 dětmi. Ve společné kuchyni nám před Vánoci chybí tolik potřebné kuchyňské náčiní - od pečících plechů a pekáčů, až po velké hrnce nebo příbory.

Pomozte nám udělat Vánoce se vším všudy pro děti v azylovém domě a přispějte na nákup kuchyňských potřeb nebo nás podpořte materiálním darem. Díky vaší podpoře můžeme vytvořit prostor, kde budou matky s dětmi sdílet společné chvíle radosti a vytvoří si nové rodinné tradice.

O naší organizaci

Diakonie Praha je největším nestátním poskytovatelem sociálních služeb v hlavním městě. Díky své více než třicetileté tradici v oblasti sociálních služeb je dnes jednou z klíčových organizací, která pomáhá lidem, jenž se pro svůj mentální a kombinovaný hendikep, onemocnění, věk nebo krizovou životní situaci neobejdou bez pomoci a podpory druhých.