Přejít k hlavnímu obsahu Přejít k hlavnímu menu

Rozšiřujeme síť dobrovolníků a hledáme nové tváře, které nám pomohou realizovat naše aktivity. Zapojit se může každý, kdo má zájem o danou oblast a chuť něco dělat. 

Vyberte si své téma: 

Online doučování žáků - migrantů 
Podpořte žáka při jeho zdokonalování se v českém jazyce a zapojte se do programu komunitních akcí na školách. Díky Vám budeme schopni pomoci většímu počtu žáků! 

Podpora uprchlíků při hledání ubytování
Staňte se součástí platformy Uprchlíci vítejte a pomozte nám najít vhodné ubytování pro uprchlíky. Budete doprovázet klienty a spolupracovat na školení pro uprchlíky. Váš čas přispěje k nalezení ubytování pro mnohem větší skupinu uprchlíků. 

Expertní dobrovolnictví
Podpořte SIMI uplatněním expertních dovedností. Hledáme lidi, kteří jsou odborníky v určité oblasti (např. fotografování, tlumočení, IT). Díky vaší pomoci budeme moci věnovat více času potřebám našich klientů! 

Pokud nám nemůžete darovat Váš čas, můžete naše aktivity podpořit finančně. Předem Vám děkujeme.

O naší organizaci

Sdružení pro integraci a migraci je lidskoprávní organizace, hájící práva migrantů a uprchlíků bez rozdílu a poskytující všestrannou podporu všem bez ohledu na jejich pobytový status k jejich úspěšné integraci v České republice (bezplatné služby sociálního, právního a psychosociálního poradenství).