Přejít k hlavnímu obsahu Přejít k hlavnímu menu

Pomozte s námi dostat pečující zpět na nohy! 

PODPORA 3 ONLINE Konzultace pro formálně i neformálně pečující.

Zveme vás k účasti na projektu 3 online konzultací, nabízející jedinečnou možnost mluvit s profesionálem po dobu 3 x 45 minut, který se bude věnovat pouze Vám. 

Projekt je zaměřen na podporu těch, kdo dlouhodobě pečuje nejen o zdravotně postižené děti, seniorní členy rodiny, samoživitelky či samoživitele, nebo pracovníky v oblasti sociální práce. Tito lidé se neustále setkávají s náročnými situacemi, dávají podporu a pomáhají. To vše může vést k emocionálnímu stresu, únavě a nedostatku pozornosti vůči sobě. Proto je důležité těmto lidem poskytnout podporu a sebepéči. 

Díky konzultacím s profesionálním terapeutem je psychologická pomoc dostupná okamžitě, bezplatně a anonymně. Obracíme se na ty, kdo poskytují péči, ať už neformálně nebo jako součást své profesionální činnosti. Zapojíte se? 

 

O naší organizaci

Sociální klinika poskytuje dostupnou psychoterapeutickou pomoc lidem v nouzi, kteří chtějí aktivně řešit svou náročnou situaci, ale z různých důvodů na ni finančně nedosáhnou. Naši zkušení psychoterapeuti pracují dobrovolně a každoročně podpoří až 450 klientů. Proč je vůbec psychoterapie potřebná?