Přejít k hlavnímu obsahu Přejít k hlavnímu menu

Na začátku prosince se chystáme na dlouho plánovaný výlet se seniory do předvánočního Vídně a obracíme se vás s prosbou o jeho podporu. Dlouho naše plány hatil covid, ale letos konečně s těmi nejaktivnějšími vyrážíme! Účastníci tohoto výletu, během celého roku připravují pro ostatní různé aktivity, přednášky či výlety.

Máme v plánu, krom nasávání vánoční atmosféry, návštěvu vyhlášených trhů a neopakovatelný zážitek. Chceme seniory překvapit a pozvat je na originální dort Sacher. A i když si senioři sami hradí cestu, s organizací a přípravou celého výletu jsou spojeny ještě další nezbytné náklady, jako je např. doprovod, prohlídka města, celková organizace. Proto se na vás obracíme s prosbou o finanční podporu.

Vyrážíme v pondělí 4. 12. a na dosažení našeho cíle potřebujeme vybrat částku 25 000 Kč. Vaše štědrost nám umožní uskutečnit tento výlet a poskytnout našim seniorům radost a odměnu, kterou si, za to jak jsou aktivní, zaslouží. Každý váš příspěvek nás přibližuje k dosažení tohoto cíle.

O naší organizaci

Pro aktivní seniory převážně v Praze připravujeme již 10 let vzdělávací (m.j. trénování paměti, Akademie AMOS, digitální vzdělávání), pohybové (m.j. Nordic Walking, mölkky) a komunitní a společenské aktivity. Snažíme se o vytváření pozitivních seniorských vzorů. 

Jsme držitelem značky spolehlivosti.