Přejít k hlavnímu obsahu Přejít k hlavnímu menu

Věděli jste, že některé charity dokáží s vašimi dary udělat i 100× více než jiné? Při darování na dobrou věc se rozhodujeme zejména srdcem. Je to přirozené a chvályhodné. Když k tomu ale přidáme i racionální úvahu a rozhodneme se na základě důkazů, můžeme svůj pozitivní vliv na svět výrazně zvýšit.
+   Plánujete letos darovat na charitu a chcete se ujistit, že vaše dary pomohou co nejvíce?  Přijďte na Giving Game pořádanou organizacemi Efektivní altruismus Česko a Giving What We Can.

Dozvíte se o efektivním darování a jak poznat, které charity mohou s darovanými penězi pomoci co nejvíce. Znalosti si můžete navíc vyzkoušet v praxi a zároveň někomu pomoci, protože budeme společně rozhodovat, které ze tří představených charit pošleme dar od sponzorské organizace Giving What We Can.

Giving Game proběhne 28.11. 2023 v 18:00 na adrese Koperníkova 6 v Praze. Více informací se dozvíte zde.

O naší organizaci

Efektivní altruismus je filozofie a globální komunita lidí, kteří se snaží maximalizovat pozitivní dopad své práce a peněz. Využíváme vědecké metody a racionální úvahy, abychom objevili příležitosti k pomáhání, které skutečně fungují a mají co největší přínos.