Přejít k hlavnímu obsahu Přejít k hlavnímu menu

Ročně nám přijdou stovky žádostí o podporu dětí ve sportování. Jednotlivé příběhy dětí máme většinou spojené jen s evidenčním číslem žádosti a jménem dítěte. Protože nás ale baví sledovat, jak se děti za ty roky, kdy je naše nadace podporuje, vyvíjí, dospívají a stávají se z nich parťáci do života, jsme rádi za každou akci, kde se spolu potkáme, popovídáme si a vytvoříme si společné zážitky.

A jak jinak bychom měli strávit společný čas než sportem?! Proto jsme si pro děti připravili parkourový workshop, kde se děti seznámí s touto lákavou sportovní disciplínou.

S celou akcí nám pomáhá Komise sportovců Českého olympijského výboru. Abychom mohli Den s Českou olympijskou nadací uspořádat a abychom mohli podporovat děti ve sportu, budeme potřebovat i vaši pomoc. Staňte se dárcem České olympijské nadace.

O naší organizaci

Česká olympijská nadace je tu od toho, aby dopřála pohyb dětem, které by bez pomoci sportovat nemohly. Pomáhá dětem ze znevýhodněného prostředí. Podporu lze využít na uhrazení členských příspěvků, sportovního vybavení či sportovních soustředění a kempů.