Přejít k hlavnímu obsahu Přejít k hlavnímu menu

Dejte si předsevzetí, že budete více štědří v novém roce

3. 1. 2023

Oslavte každé úterý v roce dobrým skutkem nebo dobrovolnictvím díky naší doprovodné kampani #GivingEveryTuesday. Pojďte společně s námi konat dobro nejen jeden den v roce na Giving Tuesday, ale udělejme štědré každé úterý v roce 2023.

Na začátku každého roku si mnozí z nás dávají novoroční předsevzetí. Kromě stanovení obvyklých cílů zvažte, zda si letos nedáte nové předsevzetí: takové, které pozitivně ovlivní nejen vás, ale i svět a ty, kteří pomoc potřebují.

Dárcovství přináší zajímavá setkání a náročné příležitosti, které by se nám jinak nenaskytly, a může nám pomoci navázat sociální kontakty, které zmírní stres a napětí - celkově může dárcovství pomoci rozvíjet se a růst jako osobnost. Je to ideální předsevzetí!

Nevíte, jaké dobré skutky dělat? Sledujte naši kampaň #GivingEveryTuesday. Každé úterý v roce 2023 budeme zveřejňovat nápady na dárcovství, každý týden přicházíme s jiným tématem. 

Kampaň #GivingEveryTuesday mohou využít i neziskové a komunitní organizace

Přečtěte si, jak mohou neziskové a komunitní organizace využít kampaň #GivingEveryTuesday k většímu propojení, porozumění a kolektivním akcím. Najděte si týden, který nejlépe odpovídá poslání vaší organizace, a zapojte se! Při zveřejňování na sociálních sítích nezapomeňte použít hashtag #GivingEveryTuesdayCZ a #GivingTuesdayCZ. 

Inspiraci najdete v toolkitu: www.givingtuesday.org/givingeverytuesday-for-organizations (EN).