Přejít k hlavnímu obsahu Přejít k hlavnímu menu

Letiště Praha pořádá sbírku pro osoby v tíživé životní situaci. Sbíráme přípravky na holení (jednorázové břity a gely na holení), prací prášky, kartáčky na zuby, zubní pasty, šampóny, sprchové gely, hygienické potřeby, dětské pleny a úklidové prostředky (ideálně univerzální prostředky na mytí). Kromě toho lze přinést i staré, ale funkční, pánské zimní oblečení, oceněny budou i deky a spacáky. Akce byla primárně vyhlášena pro naše zaměstnance, ale zapojit se může každý. 

Sbírka probíhá od 6. do 28. 11. v době od 7 do 17 hodin. Dary převezmou pracovnice recepce budovy APC na adrese Jana Kašpara 1069/1, Praha 6.

Vše darované následně předáme k další distribuci "Farní charitě Stodůlky," která již 30 let pomáhá potřebným včetně seniorů, dlouhodobě nemocných, rodin, lidí bez domova a uprchlíků, a organizaci K srdci klíč, s kterou dlouhodbě spolupracujeme.

O naší organizaci

Letiště Praha dlouhodobě podporuje blízké okolí, a to finančně i formou technické výpomoci. Spolupracujeme s neziskovými organizacemi, organizujeme dobrovolnické dny a aktivně hledáme další možnosti podpory.