Přejít k hlavnímu obsahu Přejít k hlavnímu menu

Pojďte nám pomoci s hliněnými omítkami v nově vznikajícím chráněném bydlení Pekárna. Materiál nás vyjde na cca 60 tis. Kč. A k tomu potřebujeme ještě ruce, tedy pokud máte zájem, ozvěte se, předpoklad realizace počátek roku 2024 na Modletíně (sáňkování ve volných chvílích zajištěno).

V CHB Pekárna budeme moci ubytovat 4 nové klienty, osoby s mentálním postižením. Sami to nedáme, dotace je 5,5 mil. Kč a vlastního podílu bylo k zajištění 6,5 mil. Kč (na demolici, stavbu, vybavení a zařízení, prostě komplet). Zůstává ještě cca 2,2 mil. Kč (rodí se vícenáklady, s tím jsme u novostavby nepočítali, je to tak..a počítáme s pomocí od kraje, ale zatím je to v meziprostoru rozhodování....). Hodí se nám nejen každá ruka, ale i každá koruna. Kolaudovat musíme v červnu 2024...je to šup šup šup. Děkuji a děkujeme za porozumění a pomoc.

O naší organizaci

Benediktus je komunita pečující o osoby s mentálním postižení. V současné době s námi v rámci chráněného bydlení žije 6 osob (další 4 jen co dostavíme CHB Pekárna). Poskytujeme chráněné a soc. terapeutické dílny pro dalších cca 8-12 klientů.