Přejít k hlavnímu obsahu Přejít k hlavnímu menu

Srdečně zveme na charitativní Bazar v brněnské Galerii Vaňkovka.

Od pátku 24. do neděle 26. listopadu pořádá Nadační fond Be Charity již osmý ročník dobročinného Bazaru značkového oblečení za skvělé ceny. Kompletní výtěžek prodeje půjde opět na rehabilitace hendikepovaných dětí Be Charity. V letošním roce přispějeme konkrétně na neurorehabilitace tříletého Deniska, který se narodil s vážnou genetickou poruchou genu NALCN. 

Akce se každoročně účastní celá řada známých osobností a celebrit, včetně zakladatelek Be Charity spisovatelky Barbary Nesvadbové a fotografky Pavlíny Saudkové. Do projektu se zapojují darováním oblečení přední čeští módní návrháři i známé osobnosti. Bazar každoročně přitáhne stovky nových nakupujících a konkrétně loni se vybralo na pomoc dětem s handicapem 341 tisíc korun. 

O naší organizaci

Nadační fond Be Charity podporuje dlouhodobě nemocné nebo jinak znevýhodněné osoby a jejich rodinné příslušníky, kteří se o ně starají. Pomáháme formou příspěvků na léčbu, rehabilitaci a koupi zdravotnických pomůcek. 100 procent získaných finančních prostředků rozdělujeme mezi žadatele. Více na webu